Sestřička.cz Příbram

My všichni z týmu Sestřička.cz Příbram jsme lidé, které spojilo stejné poselství. Pomáhat druhým v regionu, jenž je pro nás srdcovou záležitostí. Jsme zdravotní sestry, pečovatelky a ostatní odborníci zaměření na péči o pacienty a seniory. Vždy jsme pro naše klienty chtěli jen to nejlepší. Proto jsme se hned na začátku rozhodli poskytovat domácí péči v jejich prostředí tam, kde se cítí dobře a pohodlně.

Víme, jak složité je bojovat s nemocí a nemohoucností. A také víme, jak velká pomoc může být, když v tom člověk není sám. Nikdo není rád sám. My máme stabilní a pevnou oporu v sobě navzájem. A přesně o tenhle pocit bezpečí a jistoty se chceme podělit s vámi. Uvítat vás v naší velké rodině a vydat se spolu s vámi na cestu, která bude prospívat vaší fyzické i psychické harmonii. Vaše spokojenost je pro nás nevětší odměnou. Proto uděláme maximum, abychom na vaší tváři viděli úsměv a v očích pohodu a naději.

Naše práce nás baví. Děláme ji rádi. Proto nás nikdy neobtěžuje obstarat vše, co potřebujete. Přicházíme za vámi s laskavostí, empatií a pochopením. Respektujeme vás i vaše domácí prostředí. Diskrétnost je vlastnost nám stejně přirozená jako trpělivost a spolehlivost. Poznejte pocit, jaké to je být doma, léčit se a mít po boku člověka, kterému na vás skutečně záleží. 

 

Snažíme se vám být blízko

Tak, jako my pracujeme v Příbrami, tak naše kolegyně z regionálních poboček Sestřička.cz pracují ve svých městech, mezi svými lidmi. Potřebujete jejich pomoc? Řekněte si o ni. A nebojte. Všichni jsou tam stejně milí a ochotní jako my. 

​​mapa

 

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra