Domácí zdravotní péče Příbram

Domácí zdravotní péče je určená pro každého, komu nevyhovuje zotavování ve zdravotnickém zařízení. Naše plně kvalifikované zdravotní sestry vám zajistí kompletní zdravotní servis, kterého byste se dočkali v nemocnici. 

Nejste v tom sami

Domácí prostředí přináší psychickou rovnováhu a pohodu. Tělo se rychleji zotavuje. V rodinném kruhu a ve známém prostředí je léčba pohodlnější a snesitelnější. V případě, že váš ošetřující lékař nic nenamítá a domácí léčbu uzná, nebraňte se jí. Jsme tu my a o všechno se postaráme. Být odkázán na péči druhých není ostuda. V podobné situaci jako vy se nachází hodně lidí a ti, kteří využívají domácí zdravotní péči (home care) už sami zjistili, jaké výhody léčba v domácnosti přináší.

 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás


 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

JAK DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FUNGUJE?

Domácí zdravotní péči v Příbrami poskytujeme všem, kteří ji potřebují. Mladým, starým, ženám, mužům, nemocným i rekonvalescentům. Postaráme se o každého.

Poté, co se s vámi seznámíme, navážeme úzkou spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem. Spolu s ním vypracujeme ošetřovatelský plán. Na jeho základě si s vámi domluvíme pravidelné návštěvy v čase, který vyhovuje vašim potřebám. A pak vás budeme navštěvovat. Mimo jiné pro vás zařídíme třeba aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu.

O průběhu léčby i výsledcích nálezů a biologických hodnot pravidelně informujeme lékaře. Po celou dobu naší spolupráce jste tak pod bedlivým lékařským dozorem a vaše léčba se přizpůsobuje aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Ptáte se, kolik služby domácí zdravotní sestry stojí? Máme pro vás skvělou zprávu. Na základě doporučení praktického lékaře je péče plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE

V čem jsou výhody domácí péče sester?

Domácí sestry jsou plně kvalifikované zdravotní sestry. Jejich plnohodnotná péče je doprovázená laskavým a hlavně individuálním přístupem. Svůj čas a pozornost věnují pouze vám. Nejsou rozptýleny jinými pacienty ani povinnostmi.

Uzdravujte se v domácím prostředí, s minimálním rizikem nákazou nemocničními infekcemi a s maximální zdravotní péčí Příbramských sester.

Na nic nečekejte a rovnou nám zavolejte. Čím dřív se o vás dozvíme, tím dřív se o vás začneme starat.